eşya taşıma
ANADOLU NAKLİYAT ULUSLARARASI KARA, HAVA,DENİZYOLU İLE EŞYA TAŞIMA

ULUSLARARASI NAKLİYAT YURT DIŞI EŞYA TAŞIMA

 uluslararası eşya taşıma

Uluslararası kara yolu taşımacılığı
Uluslararası evden eve nakliyat
Parsiyel ve komple yüklemeler
Güvenli ve zamanında teslimat
Yaygın acente ağı
Tüm Avrupa'ya düzenli sevkiyat
Deneyimli ve uzman kadro
Kapıdan kapıya hizmet
Gelişmiş teknoloji ile hizmet bütünlüğü,

Zati eşya taşımalarımızda Türkiye’den, Deniz Limanı olan tüm ülkeler dahil karayoluyla gidilebilecek Avrupa ülkelerine tüm dışişleri personeli, askeri ataşelerimiz, konsolosluk görevlileri, banka memurları, müşterilerimize özel ıskontolu kaliteli bir eşya taşıma hizmetini veriyoruz. Eşyalarınızı Avrupa standartlarında ambalajlayıp paketliyoruz, çeki listesini hazırlayıp konteynırı veya kamyonumuzu kapınızın önüne kadar getiriyoruz. Basta tüm Avrupa ülkeleri; Almanya, Avusturya, Belçika, Hollanda, İsveç, Norveç, Fransa, İngiltere, İsviçre, İtalya, ispanya, Arnavutluk, Bosna hersek, Polonya, Romanya, dahil her ay düzenli olarak parsiyel ev eşyası taşıması yapıyoruz. Tüm Asya ve Ortadoğu ülkeleri ne komple ve parsiyel taşımalarımız vardır denizaşırı ülkelere Avustralya, yeni Zelanda, Afrika, güney Afrika, Amerika, güney Amerika, kanada, Hindistan, gibi liman şehri olan tüm ülkelere deniz yolu ile liman teslim veya adrese teslim eşyalarınızı taşıyoruz. Firmamız Uluslararası Taşımacılıkta eşyayı gideceği yere ve hacmine Gore çeşitli seçeneklerde değerlendirip, Hava, Kara, Demir ve Deniz yolu olmak üzere en uygun seçenek üzerinden fiyatlandırma yaparak müşterilerine uygulamaktadır. Bu hizmetimizi güvenilir acenteler ve armatörleri aracılığı ile siz değerli müşterilerimize en iyi standartlarda sunuyoruz. Dünyanın birçok Ülkesinde çözüm ortağı olarak çalıştığımız güvenilir acentelerle işbirliği yaparak, karayolu ile yurt dişi yapacağınız veya yurt dışından getirebileceğiniz özel zati eşyalarınızı, ev eşyalarınızı topluyoruz, paketliyoruz, demonte edip ambalajlıyoruz. Çeki listesini hazırlayıp gümrüğünü yapıyoruz. Varis yerinde gümrüğünü açtırıp, eşyalarınızı evinize taşıyoruz ambalajından açıp montajını yapıyoruz. En üst düzeyde sorunsuz ve zamanında, Eşyalarınızın transferini tamamlıyoruz.
Ticari amaçla yapılan tüm ithalat ve ihracatlarınızda da yanınızdayız Avrupa ülkeleri basta olmak üzere karayoluyla gidilebilecek tüm ülkelere yapılacak taşımalarınızda her zaman yanınızdayız.
Her ay düzenli olarak İngiltere ye parsiyel aracımız çıkmaktadır. Bundan dolayı güzergâh üzerindeki tüm Avrupa ülkelerine 10 metreküpten 60 metreküpe kadar parsiyel tasıma yapıyoruz 60 metreküp üzeri yüklerde komple araç tahsis edilir.
Her ay Dubai ye ve güzergâh üzerindeki ülkelere parsiyel veya komple seferimiz vardır.
Dünyanın neresine giderseniz gidin bizi aramadan kara vermeyin